• Opravdu široký sortiment (1 400 položek)
  • Ověření čeští výrobci
  • Ceny snížené na minimum
  • Při nákupu nad 2000 Kč doprava zdarma
  • Možnost telefonických objednávek

Povlíkej.cz -> Produkty -> Ložní povlečení -> Bavlněné povlečení

Bavlněné povlečení

Bavlněné povlečení je vyráběno ze 100% bavlny, na dotek je velice příjemné. Bavlna je materiá, který se nevytahuje a povlečení po vyprání neztrácí na barevnosti. Bavlněné povlečení je velice prodyšné. Nabízíme širokou nabídku barev za dostupnou cenu.

Povlečení z bavlny

Povlečení z bavlny dobře vstřebává pot, což oceníte zejména v letních měsících. V kombinaci s bavlněným prostěradlem máte zajištěné maximální pohodlí při spánku. Povlečení je dobré často prát i při vyšších teplotách, zejména u alergiků, což u bavlněného povlečení není problém.

 

Druhy povlečení

Při nákupu povlečení můžete vybírat mezi dvojím zapínáním - na zip nebo na knoflíky. Nabízíme povlečení v různých velikostech, ze kterých si můžete vybrat tu pravou pro vás. Máte-li atypický rozměr polštáře či peřiny, řada prodejců bavlněného povlečení nabízí úpravu na zvolený rozměr. Luxusní variantou bavlněného povlečení je upravená bavlna, tzv. hladká bavlna, takové povlečení je na dotek jemnější než běžné bavlněné povlečení. Bavlněné povlečení ve výprodeji nakoupíte za výhodnou cenu.

 

Vzory povlečení

Se stylem bydlení je dobré sladit i vzor povlečení. Do dětského pokoje patří povlečení veselé nebo povlečení s dětskými postavičkami a hrdiny. Do pokojíčku dospívajících dětí můžete zvolit povlečení s výraznými až křiklavými barvami a geometrickými vzory - se silnými pruhy, s trojúhelníky nebo s obdélníky. Pokud dáváte přednost univerzálnímu povlečení, nabízíme také jednobarevné povlečení. Moderně působí povlečení minimalistické, jednobarevné nebo s luxusními a orientálními vzory. Mezi dlouhodobě oblíbené patří také klasické vzory, jako jsou menší kolečka a barevné kombinace proužků.