• Opravdu široký sortiment (1 400 položek)
  • Ověření čeští výrobci
  • Ceny snížené na minimum
  • Při nákupu nad 2000 Kč doprava zdarma
  • Možnost telefonických objednávek

Povlíkej.cz -> Produkty -> Ložní povlečení -> Flanelové povlečení

Flanelové povlečení

Flanelové povlečení je českou klasikou. Prošlo překotným vývoje, takže jej dnes můžete pořídit v naprosto moderní, kvalitní, odolné a praktické podobě. Ceny nabízeného povlečení začínají od 600 Kč. 

Moderní flanelové povlečení

České domácnosti stále častěji oceňují mnohé přednosti moderního flanelového ložního povlečení. V zimním období a chladných letních dnech oceníte měkkou a hřejivou strukturu flanelu. Přesto díky moderním technologiím jeho výroby a povrchové úpravy zapomeňte na zbytečné pocení či tvoření žmolků. A to i v případě, že flanelové povlečení celkem často perete v automatické pračce. Flanel si po dlouhá léta zachová nejen barvy, ale i strukturu a tvar.

 

Nebojte se pořízení flanelového povlečení

Moderní výroba ložního povlečení dokáže i z tradičního českého flanelu vydobýt veškeré požadavky na antialergenní materiál vhodný i pro vaše děti. V prodloužení 140x220 centimetrů si měkoučký flanel vychutnají samozřejmě i dospělí.

 

Není flanel jako flanel

Flanelové povlečení je dostupné v několika krásných barevných odstínech a vzorech. Pestré peřinky pro děti, jednodušší vzory a mírnější odstíny například do ložnice. V pokoji pro hosty vytřete svým návštěvám zrak moderními a designově dokonale sladěnými postelemi.