• Opravdu široký sortiment (1 400 položek)
  • Ověření čeští výrobci
  • Ceny snížené na minimum
  • Při nákupu nad 2000 Kč doprava zdarma
  • Možnost telefonických objednávek

Povlíkej.cz -> Produkty -> Prostěradla -> Froté prostěradla

Froté prostěradla

Froté prostěradla patří jednoznačně k nejkvalitnějšímu ložnímu povlečení. Bez kvalitního froté prostěradla se prostě naše postel nikdy neobejde.

Prostěradlo chrání skvěle naše matrace a přispívají ke kvalitě našeho spánku. Froté prostěradlo je jedním z nejkvalitnějším na našem trhu.

Výhody froté prostěredla

Froté prostěradla vynikají především svým příjemným pocitem na omak. Zároveň také příjemně hřejí jak nás dospělé, tak také naši drobotinu. Kvalitní froté prostěradla se opatřují velice praktickými pevnými a elastickými gumami. Drží tedy pevně a spolehlivě na posteli. Odpadá pracné natahování a časté úpravy prostěradla. Kvalitní froté prostěradlo s vysokou gramáží je milým bonusem pro náš skvělý spánek.

Froté prostěradlo s kvalitou napínacího  prostěradla

Kvalitní froté prostěradla vynikají také vysokou stálobarevností. Napínací prostěradla jsou jedním z nejvyhledávanějších sortimentů mezi prostěradly. Mají celou řadu předností a výhod. Moderní barevná froté prostěradla se vyrábějí v mnoha barevných provedeních a tak se dají přímo skvěle sladit s celkovým barevným provedením ložního povlečení. Moderní ložnice s luxusním kvalitním povlečením vyžaduje také vysoce kvalitní prostěradlo. Froté prostěradlo patří jednoznačně k tomu nejlepšímu co se dá pořídit na našem trhu.

Bonus froté prostěradel

Některé typy froté prostěradel mají milý bonus pro své uživatele. Příměs polyamidu dodává froté prostěradlům na kvalitě. Prostěradla jsou dokonale probarvená. Skvěle drží tvar a také jsou odolnější proti oděru. Vydrží tedy podstatně déle než jiné typy prostěradel. Při nákupu nového prostěradla je také jeho kvalita a trvanlivost.

Froté prostěradla pro všechny typy postelí

Vlastníci atypických rozměrů postelí si mohou své lůžko bez starostí opatřit různými velikostmi froté prostěradel. Náš trh pamatuje také na froté prostěradla o velikostech 180 x 200, 90 x 200 nebo také 140 x 200. Pro naše malé výrobci také pamatovali. Nepropustné froté prostěradlo je ideální do dětských postýlek. Spodní část je opatřena polyuretanem a vrchní strana příjemný materiál. Dopřejte se klidný a příjemný spánek s tím nejkvalitnějším froté prostěradlem.