• Opravdu široký sortiment (1 400 položek)
  • Ověření čeští výrobci
  • Ceny snížené na minimum
  • Při nákupu nad 2000 Kč doprava zdarma
  • Možnost telefonických objednávek

Povlíkej.cz -> Produkty -> Ložní povlečení -> Krepové povlečení

Krepové povlečení

Krepové povlečení je vyráběno ze 100% bavlny, která prochází krepovou úpravou. Jeho hlavní předností je zejména to, že se nemusí žehlit. Proto je krepové povlečení tak oblíbené. Nabízíme široký výběr různých barev povlečení se zajímavými vzory. 

Ložní prádlo z krepu

Krepové povlečení je díky své praktičnosti velmi oblíbeným typem povlečení. Zákazníci jej preferují zejména pro svou nenáročnou údržbu. Po vyprání povlečení na vhodnou teplotu v automatické pračce se již nemusí žehlit. Krepové povlečení si zachovává také svůj původní tvar, nevytahává se a barvy zůstávají i po vyprání zachovalé.  

 

Praktický krep

Krep je velice praktický materiál, který si získal oblibu právě díky tomu, že po vyprání už se nemusí žehlit. Krepové povlečení se nemačká a rychle schne. Díky těmto neocenitelným vlastnostem je skvělým pomocníkem do domácnosti, protože ušetří hodně času. Nabízené povlečení je opatřeno buď zipem nebo knoflíky.

 

Levné krepové povlečení

Krepové povlečení je navzdory svým přednostem prodáváno za nízkou cenu, takže je cenově dostupné opravdu pro každého. Proto se řadí k nejoblíbenějším a nejprodávanějším materiálům. To nejlevnější krepové povlečení najdete v sekci výprodej. Nízká cena povlečení není na úkor kvality. Můžete se spolehnout na to, že za nízkou cenu dostanete to nejlepší.

 

 

Ložní prádlo z krepu na míru

Stejně tak jako je tomu u ostatních materiálů, i krepové povlečení je možné dodat například v prodloužené velikosti. V naší nabídce najdete i krepové povlečení pro malé děti