• Opravdu široký sortiment (1 400 položek)
  • Ověření čeští výrobci
  • Ceny snížené na minimum
  • Při nákupu nad 2000 Kč doprava zdarma
  • Možnost telefonických objednávek

Povlíkej.cz -> Produkty -> Ložní povlečení -> Povlečení mikroplyš

Povlečení mikroplyš

Povlečení mikroplyš neboli povlečení z mikrovlákna oceníte během chladnějších dnů. Patří mezi nejluxusnější materiály, ze kterých se vyrábí povlečení. Hlavní předností povlečení z mikroplyše je příjemná hebkost, hřejivost a prodyšnost.

Povlečení z  mikroplyše pro zimní období

Povlečení z mikrovlákna je velmi příjemné a hřejívé, proto je žádaný zejména v zimních měsících. Pokud si k povlečení zakoupíte také prostěradlo z mirkoplyše, jeho hřejivý efekt ještě znásobíte. 

 

Nejmodernější povlečení mikroplyš

Mikroplyšové povlečení se řadí mezi nejmodernější ložní povlečení oblíbené také pro svou kvalitu. Jeho další výhodou je i to , že se nemusí žehlit. Povlečení z mikroplyše si uchovává svou původní barvu i po několika vypráních. Tento materiál patří k oblbíbencům ložního povlečení.

 

Povlečení mikroplyš luxusní ložní povlečení

Ložní povlečení je jedním z nejvýraznějších prvků každé ložnice. V nabídce naleznete několik barevných odstínů, které budou oživením do vaší ložnice. Barvy jsou jednoduché a elegantní, budou se tedy hodit ce celkového interiéru. Mikroplyšové povlečení se může stát výraznou dominantou moderní ložnice.

 

Povlečení z mikroplyši pro naše nejmenší

Povlečení z mikroplyši je vhodné také pro malé děti. Je zdravotně nezávadné a proto jej mohou používa i alergici nebo astmatici. Povlečení mikroplyš si můžete zakoupit v mnoha barevných provedeních. Elegantně jej můžete sladit s celkovou barevností dětského pokoje. Nejrůznější motivy jsou příjemným zpestřením jinak fádního pokojíčku.